Přihláška do kurzu

Trygon Brno je základna, která splňuje nejvyšší mezinárodní certifikaci FACILITY 5*****. Kurzy provádíme v mezinárodním výcvikovém systému IANTD (International Association Nitrox & Technical Divers). IANTD je historicky první a největší školou technických potápěčů. Z našeho výcvikového systému se vydělily další známé školy jako je UDI, PADI, SSI… Jsme plně kompatibilní, tedy můžeme různě kombinovat systémy pro další vyšší kurzy SCUBA potápění. Naše cenová nabídka je vždy kompletní bez skrytých doplatků.

IANTD OWD (Open Water Diver) - Základní kurz potápění
Vítáme Vás na základním kurzu přístrojového potápění IANTD OWD.
Základní kurz přístrojového potápění se skládá z těchto částí:
- teorie, trénink v bazéně a testy
- 4 ponory na volné vodě,
- vystavení mezinárodní certifikace
- věrnostní výhody
Vše výše uvedené je zahrnuto v základní ceně 12500 Kč*. Cvičení lze běžně splnit v časovém horizontu měsíce, nejpozději však vždy do 6-ti měsíců od zahájení kurzu. V urgentním případě i během týdne, to však formou individuálního kurzu za individuální cenu.
Pořádáme i kurzy pro juniory ve věku 12-15 let. Pro děti ve věku 10-11 let pouze v případě dospělého doprovodu potápěče s kvalifikací AOWD. Učebnice ke kurzu je zahrnuta v ceně stejně jako Potápěčský deník – logbook. Obdržíte je současně se složením zálohy 2000 Kč na kurz
* V případě dokončení kurzu během vybraných našich zahraničních akcí sleva 1000 Kč.

Pro více informací: http://www.trygonbrno.cz/cz/zakladni-kurz-owd
Osobní údaje

Požadovaný kurz